1. termín:  (plně obsazen - přeloženo kvůli současné epidemiologické situaci na 21. - 22. 8.)                                                                   

Sobota 8. 5. 2021: 9:00 – 18:00 hod                       

Neděle 9. 5. 2021: 9:00 – 17:00 hod                    

2. termín:  (zbývá posledních pár volných míst)

Sobota 21. 8. 2021: 9:00 - 18:00 hod 

Neděle 22. 8. 2021: 9:00 - 17:00 hod          

Cena: 5 500 Kč                                    

Když se ráno probudíte, těšíte se na právě začínající den? Máte rádi svojí práci nebo je to něco co se musí přetrpět? Máte radost ze života? Cítíte se plní energie a chuti do zkoušení nových věcí? Žijete v naplňujícím vztahu?

I když je Váš život plný událostí, nejistoty a překvapení, cítíte, že jste v jádru šťastný? Říkáte si, že teď to máte těžké, ale až .... děti vyrostou, dostudují, odpromují, najdou si vlastní bydlení .... až se přestěhuji, změním práci, koupím si tohle, pojedu tam .... bude líp? Víte, že když Vám bude úzko, můžete zavolat několika blízkým přátelům, kteří Vás vyslechnou a podpoří? Usínáte bez problémů a spíte celou noc?

K pocitu plného a vibrujícího zdraví nestačí pouze zdravě, vyváženě jíst a pravidelně se hýbat. Je toho mnohem víc. I kdybych snědla všechnu brokolici na světě a zároveň budu žít v toxickém vztahu nebo budu každý den chodit do práce, která mě jen ubíjí, šťastná a zdravá nebudu. 

Tento workshop Vám ukáže co všechno patří k zdravému a vyváženému životnímu stylu, pomůže Vám pomocí praktických cvičení uvědomit si, v jakých oblastech života jste spokojeni a ve kterých méně. Nabídne Vám inspiraci k udržitelným změnám, které můžete začlenit do každodenního života tak, abyste ho mohli prožívat naplno s pocitem co nejlepšího zdraví. 

Více informací o semináři

Chci se přihlásit! (2. termín)